Dokud nás smrt nerozdělí 2.

7. června 2013 v 17:39 |  Dokud nás smrt nerozdělí
Tak, mám pro vás druhý díl :) snad se bude líbít


Pár: Ren & JR


"Pojď mi na záda."
"Cože?" vypísknu.
"S tím kolenem sám daleko nedojdeš." a věnoval mi jeden sladký, upřímný úsměv. Neomaleně ho obejmu kolem krku. Jeho ruce se mi propletou pod kolena. JR se rozhlédne a přeběhne na okraj sjezdovky.
"Jsi tak lehký..... jako holka" řekl škodolibě.
"Hmmm." zamrčel jsem mu do ucha, ale musel jsem se usmát. Tohle sedlo."Mohl jsi mě odnést do mého pokoje." namítl jsem.
"Mohl, ale radši se budu hrabat ve svým věcech, než ve tvých."a přiložil mi na koleno takovou studenou, modrou břečku v obalu. Prostě obklad.
"To si nemusel." a zaryl jsem nehty do prostěradla.
"Hodně to studí, že?" tak ne asi! Povolil jsem.
"Děkuju." Zase se mi třese ruka. Schovám ji za sebe. JR jde postavit na čaj. Na stole nechal mobil. Na tapetě má fotku, kde je on a nějaká holka.
"Tvoje přítelkyně?"
"Ne, jen kamarádka." zase se usmál.
"Nežárlí tvoje přítelkyně, že tam nemáš ji?"
"Nemám přítelkyni." pokrčil rameny "Nikdy jsem k holce víc než přátelství neměl." dodal.
"Já taky ne." sleduju ho jak reaguje. Nic.
"Někdy si říkám, jestli nejsem vadnej, když v 18ti nemám holku." řekl s úsměvem, nuceným. Asi už o tom přestanu mluvit, jen "To ne" chci ho uklidnit. Vím, jak jsem se cítil já, než jsem zjistil svoji orientaci. Bylo to těžké. Hodně. Ale možná bych mu mohl pomoci. Bože Rene! Jak můžeš vědět, že je na kluky?! Třeba jen ještě nenašel tu pravou. Ale můj vnitřní, zvrhlý hlásek říká něco jiného.
"Pojď sem." a poklepal jsem na volné místo vedle sebe. JR ochotně přisedl.
"Můžu něco zkusit?" JR kývl. Pomalu se přibližuju k jeho tváři. Stihl jsem si všimnout, jak rudne. Ale necuká. Dotkl jsem se jeho rtů. Zachvěl se. Usmál jsem se. Dovnitř se nedobývám. Nemyslím si, že by mě pustil. Nasál jsem jeho dolní ret. Odtáhl jsem se.
"Cítil jsi něco?" zeptal jsem se. Nic neříká. Nenutím ho odpovídat.
"Můžu?" taková hloupá otázka.
"Jistě, cokoli." ať si semnou dělá co chce. Nebude mi to vadit. Konečky prstů se dotýká mé tváře. Tak jemně. Zírám mu do očí. Ten ale můj pohled nevnímá. Tak nevinný. Pomalu se přibližuje k mým rtům. Takže odpověď už mám. Neubránil jsem se úsměvu. Zarazil se. Nepatrně se k němu nakloním, ale nepolíbím ho. Chci, aby to udělal on, když tak hezky začal. Zase se přibližuje. Přivřu oči. Konečně překonal vzdálenost mezi námi. Natiskl se na moje rty. Je tak neohrabaný. Pomalu, abych ho nevyděsil, ho obejmu kolem krku. Lechce vzdychne. Mírně pootevřu ústa, abych mu naznačil, že nemusí zůstat jen u obyčejné pusy. Už ho nebudu takhle trápit, když vidím, jak tápá. Odtáhnu se. JR sklopil zrak.
"Promiň. Jen prostě..."umlčel jsem jeho skuhrání sladkou pusinkou.
"Teď je řada na mě, abych tě učil. Teda jestli máš zájem." prohrábl jsem mu rukou vlásky. Podíval se na mě naprosto oddaným pohledem.
"Prosím." zakňučel.

Líbnul jsem ho na čelo. Pohladil jsem ho po tváři. Cítím, jak se chvěje. Políbím ho na tvář. JR trhaně dýchá. Kdykoli se ho dotknu, jakoby zadržoval dech. Jemně přejedu přes jeho rty. Slastně vzdychne. Zamířím k jeho oušku. Velmi lehce zkousnu lalůček. Zprudka vydechne a zkousne si ret.
"Nedrž to v sobě. Vím, že se ti to líbí. Klidně sténej nahlas." prsty mu přejedu po krku. Oči má zavřené, ve tváři růž. Trošičku zatlačím. JR si pod mojí, ne zrovna velkou, vahou lehne. Trochu zaváhá. Políbím ho. Úmyslně, neúmyslně se nohou otrřu o jeho klín. Zalapal po dechu. Páni. Jestli tohle sním dělají jen moje doteky, jen takové hrátky, tak až zajdu dál, zešílí. Nohou přitlačím. Prohnul se v zádech. Cítím, jak je vzrušený. Jsem rád. JR se mi vážně líbí. Začínám věřit na lásku na první pohled. Rukou mu zajedu pod tričko. Škádlivě ho lechtám. JR se začal smát. Jako rajská hudba je jeho smích. Kdybych to koleno měl v pohodě, tak si ho vezmu. Teď a tady. Místo toho mu věnuju jeden dlouhý, horký polibek a odtáhnu se. Ihned si sedá vedle mě. Kouká na svoje ruce, jako by najednou byly hrozně zajímavé. Tváře mu hoří.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kari55 Kari55 | Web | 9. června 2013 v 20:44 | Reagovat

Wáá~~!!!! *o* Nya~! x3 Rene... tak to bych do tebe neřekla... 3:D
JongHyunie~!! x33 nestyd se!! x33 jen se přiznej! x3 já vím že to chceš! 3:DD (a já to chci taky! 3:D)
Muhihíí~~~!!! x333 mě se to líbí!!! x3 těším se na další!! x333

2 Krásná blondýna :D Krásná blondýna :D | 12. června 2013 v 18:05 | Reagovat

Opravdu krásně napsané, ale žádné věnování! :D no.. kdy bude třetí díl? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama