I´m Trapped

18. července 2013 v 20:35 |  I´m Trapped

Po dlouhé pauze mám pro vás jednu jednorázovku :D Snad se bude líbit :)

Pár: Henry & Taemin"Střih!" zvolá černovlasý muž středního věku.
"Super kluci! Skvělá práce!" pochválí je.
"Nemohli bychom pro dnešek už končit?" zaskuhrá Henry.
"Neříkej, že jsi unavený!" rýpne si do něj Kyuhyun.
"Nechte toho škádlení vy dva." smísí s mezi ně Taemin a vezme je kolem ramen.
"On si začal!" vyprskne Henry.
"Jste jak malí kluci." vykřikne se smíchem mladá hnědovlasá žena, která je Henryho manažerkou.
"Běžte do dormu, odpočiňte si!" doplní.
V průběhu natáčení Henryho klipu bydlí kluci společně. Je to praktické. Aspoň se kluci nemusí shánět po celém Seoulu, když je něco potřeba.
"Já nejsem proti!" zívne Taemin.
"Tak jdeme, bando!" popohání je Kyuhyun ke dveřím. Když se konečně dostaví na místo určení, plácnou sebou na pohovku.
"Mám hlad!" kníkne Henry.
"Ty jsi buď na něco stěžuješ nebo hladovíš!" zasměje se Taemin a zamíří do kuchyně. Má v plánu ohřát jídlo, které jim zbylo z oběda. Jakmile jídlo položí na stůl, Kyuhyun s Henrym se na to vrhnou jak vosy na med.
"Neudavte se!" prohodí Taemin.
Když kluci dojedli, Taemin zmizel v koupelně. Henry zamíří do kuchyně, aby umyl nádobí. Kyuhyun se nabídne, že pomůže.
"Kam zmizela tvoje únava?" zeptal se Kyuhyun, když viděl Henryho, jak zběsile pobíhá po dormu a hledá "zapomenuté" nádobí v pokojích. Kdykoli míjí koupelnu, zpomalí.
"To jídlo mi dodalo energii." ušklíbl se, když položil dvě sklenice do dřezu. Kupodivu obě byly v Taeminově pokoji.
"Došel šampón, takže si pak vemte nový!" řekl Taemin omotaný v ručníku a vyhodí prázdnou flašku. Když Henry Taemina spatřil, zrůžověly mu tváře. Najednou mu maknae přijde hrozně roztomilý. Má mírně zarudlé tváře z toho, jak byl v horké vodě. Z vlásků mu padají kapky vody. Henry přešlápne na místě. Taemin se jen usměje a zamíří do svého pokoje. Teď si koupelnu zabere Henry. Pomalu se svlékne a postaví se pod proud příjemně teplé vody. Zakloní hlavu, voda mu teď stříká do obličeje, Henry tiše zaúpí. Nelíbí se mi, co s ním Taemin dělá. Nebo možná vlastně líbí?! Je s ním rád, to musí uznat. Při představě, že by mezi nimi bylo něco víc, se zachvěje. NA tváři se mu vykouzlí zamilovaný úsměv. Počkat? Zamilovaný? Trhne sebou. Kdo sakra řekl, že je do něj zamilovaný?! Je mu s ním dobře, ale...jestli je to i láska, tím si jistý není. V těch smíšených pocitech je těžké se vyznat. Nemusel by s ním být nutně jen v posteli.Chtěl by s ním jít do kina, nebo... nebo na večeři. Kamkoli. Jen aby mohl být s ním.

"Konec přemýšlení," řekl si. Oblékl se do pyžama a vyšel z koupelny. Za rohem viděl, že dveře od Taeminova pokoje jsou pootevřené. Zaváhal. Něco ho nabádalo, aby tam šel. Na sucho polkl a nakoukl dovnitř. Taemin zvedl zrak od tlusté knížky. Usmál se. Henryho polilo horko.
"Můžu na chvilku za tebou?" zeptal se nakonec.
"No jasně." odpověděl s úsměvem, knížku hodil někam na zem. Taemin se posunul na kraj postele, aby měl Henry víc místa. Henry za ním vlezl do postýlky a ukořistil si "kousek" peřiny.
"Hele, to je moje peřina." zasmál se Taemin a chňapl po druhém konci. Přisunul se blíž k Henrymu, aby nemuseli tu peřinu tolik roztahovat. Tenhle pohyb Henryho zaskočil.
"Tak co jsi potřeboval?" zeptal se maknae, když našel polohu peřiny vyhovující oboum.
"Nic. Jen se mi nechce spát." zamrkal Henry. Je tak nervózní z toho, jak je Taemin blízko. Možná nebyl dobrý nápad sem chodit.
"Mě taky ne." Taeminova hlava se rázem ocitla na Henryho rameni. Henrymu ztuhla krev v žilách.
Co teď? Pomyslí si, když se opět přinutí plynule dýchat. Cítí, jak mu hoří tváře.

"Vypadáš tak roztomile, když se červenáš," prohodí Taemin "v takových chvílích bych ani neřekl, že jsi starší." uchechtl se. Henryho tváře nabírají ještě červenější barvu. Těká očima po místnosti a není schopen se pohnout, natož mluvit. Jen se zavrtí.
Taemin vnímá každý jeho pohyb, jeho trhaný dech. Strašně ho baví takhle Henryho zlobit. Ikdyž...raději by dělal něco jiného. Usměje se. Vypadá k sežrání. Mírně natočí hlavu, aby na Henryho lépe viděl. Ten němě otevírá a zavírá pusu. Sem tam s velkou námahou polkne. Taemin se na něj natiskne ještě víc. Svými rty se dotkne Henryho krku. Henry zalapá po dechu. Taemin vystrčí špičku jazyka, čímž zanechá vlkou cestičku cedoucí k Henrymu oušku. Henry přivře oči a skousne si ret. Nechce tady začít sténat jak.....
Taemin se vyhrabe z pod peřiny a sedne si obročmo na Henryho. Ten na maknaeho vyvalí oči, ale ihned se zase zakouká kamsi na zem. Taemin si laškovně vleze do jeho zorného pole. Henry zoufale zakňučí a snaží se Taemina ze sebe setřást. Bez úspěchu. Než se Henry naděje, leží pod Taeminem. Nechápe, jak se to tomu štěněti mohlo povést. Taemin si zaujatě prohlíží svou obět a zároveň přemýšlí, jestli by přece jen nebylo lepší přestat. Výraz v Henryho obličeji se mu dvakrát nezamlouvá. Odtáhne se. Henry ho chytl za triko a škubnutím si ho přitáhne zpátky.
"Ať tě ani nenapadne teďka přestat!" sykne až skoro výhružně. Taemin přijme tuto výzvu a nalepí se na Henryho rty. Henry omotá ruce kolem krku mladšího a jedním pohybem si vymění pozice. Teď je Henry ten, co je nahoře. Henry proklíná, že k životu potřebuje kyslík, to je totiž jediný důvod, proč se musí od Taemina odtáhnout. Maknae nesouhlasně zabručí. Henry se začne věnovat Taeminovu krčku. Taemin zakloní hlavu a nehty se zarývá do Henryho zad. Henry ho zasypává polibky. Odtáhne se, aby si mohl svého milence pozorněji prohlédnout. Jeho pozornost zaujme Taeminovo modré triko. Nakloní se blíž a zašeptá:
"Myslíš, že budeme tohle potřebovat?" a zatahá za lem trička.
"Mám takový pocit, že ne." odpoví šibalsky a vteřinu nato se začnou oba svlékat."Už bylo načase." uchechtl se pro sebe Kyuhyun.
"Který si asi začal? Že by po něm Henry vyjel?" zrovna teď má Kyuhyun pocit, že trpí samomluvou. Ale vážně ho to zajímá, podle toho co slyší z vedlejšího pokoje. Samé sténání, výkřiky, jejich jména. Moc dobře ví, že sebeovládání je v takových chvílích naprosto nemožné. Když si přestaví sebe se Zhoumim....bože. Musí je slyšet celý dorm.
A za ty dva je hrozně rád. Chodili kolem sebe s takovou přehnanou opatrností. No vážně, láska je slepá. To musel vidět snad každý, jak to mezi nima jiskří.
Kyuhyun se musí usmát, když si vzpomene na Henryho výraz, když spatřil Taemina jen v tom ručníku.
"No nic. Měl bych jít spát." přikáže si a zacpe si uši sluchátkama. Už tak mu dělají chutě. Asi bude muset brzy navštívit Zhoumiho.Ráno se jako první vzbudil Kyuhyun. Líně se protáhne a šouravým tempem vyrazí do kuchyně. V tom si uvědomí, co že to včera vlastně slyšel. Pohled mu padne na Taeminův pokoj.
"Je Henry pořád u něj?" zeptá se sám sebe a změní směr. Nakoukne do Henryho pokoje. Prázdný. Vrátí se zpět k původnímu plánu. Kuchyň. A snídaně! Vezme si misku, nasype cereálie a zaleje mlékem. Úmyslně si sedne na místo, ze kterého vidí na Taeminův pokoj. Chce je vidět až vyjdou ven. Taky nemusel dlouho čekat. Během pár minut se začaly otevírat dveře. Kyuyhun zpozorněl. Zrak se mu upínal na pár vysmátých chlapců. Když si všimli, jak je jejich kamarád pozoruje, začali oba rudnout. No jen si to představte. Dva kluci, kteří jsou rudí jak rajčata, ještě k tomu rozcuchaní. Ani jeden neví co dělat. Jen tam tak rozpačitě stojí.
"Tak pojďte vy dva!" houkne na ně. Nervózně se posadí.
"Tak co, jaká byla noc?" Kyuhyun si prostě musí rýpnout. Oba milenci sebou trhli a zrudli ještě víc.
"C-co tím myslíš?" snaží se Henry říct co nejklidněji.
"Ale jen se nedělejte! Byli jste slyšet na celý dorm!" zasmál se Kyuhyun. Barva, která teď pokrývá tváře obou chlapců, se snad ani nedá popsat. To už není červená. Jakoby se všechna krev z jejich těl nahrnula do tváří.
"Klid hoši. Vždyť já vám to přeju! Sluší vám to spolu!" něžně se usmál.
"Vážně?" zeptal se váhavě Taemin.
"No jo. Víte, jak dlouho jsem trpěl?" Kyuhyun našpulil rtíky.
"Trpěl?" vykřikli oba zároveň.
"Jo. Oba nervní, když jste měli spolu fotit a tak. Jsem myslel, že to ani nedoděláte. Já jsem se na to už nemohl dívat!" a vrhl se zase na své cereálie. Když odpoledne dorazili do studia, všichni ohromeně zírali. Viděli Henryho s Taeminem, jak se drží za ruce. Halou se ozvalo "no konečně!" nebo "už bylo na čase!". Prostě a jednoduše. Henryho výjezd na sólovou dráhu nepomohl jen jeho kariéře. Nakonec vydali všichni tři úžasnou písničku, což můžete sami posoudit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 HyunKi HyunKi | Web | 18. července 2013 v 22:28 | Reagovat

Aňuuu, ťuťu.. ňuňu? HÍÍK! Tak to je tak.. tak.. kawaii!! Henry&Taemin .. juhů!! ^^
Já už si představuju Kyuhyuna a Zhoumiho! Jop.. aňuu ^w^ ^__^ moc povedená povídka! ^__^

2 HyunKi HyunKi | Web | 18. července 2013 v 22:29 | Reagovat

Ouu shit >< fakt se to odeslalo tolikrát nebo jen mě blbne ten notebook? jestli předchozí koment přišel několikrát, tak se fakt moc omlouvám! gomeeen >< :C

3 HyunKi HyunKi | Web | 18. července 2013 v 22:40 | Reagovat

Jop! Povídka je boží! ^^ konečně něco nového co jsem si mohla přečíst, a za ty komenty se fakt omlouvám.. mě to nechtělo načíst tak jsem jak cvok pořád klikala na to tlačítko "komentovat" a pak najednou tuna komentářu.. geh... xDDD
PS: S těmi povídky jen tak dál! ^^

4 Denny Manson Denny Manson | Web | 19. července 2013 v 15:02 | Reagovat

krásný blog

5 mája :P mája :P | 3. srpna 2013 v 21:03 | Reagovat

no super povídka :) moc ti to jde tohle téma :( královsky se bavím, je to sstrašně roztomilé :)

6 Bang! Bang! | Web | 24. března 2014 v 19:05 | Reagovat

:D Tak tohle mě hodně bavilo... Jak si ráno dal židli tak, aby na ně viděl XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama