Nakonec nejsem sám 5.

24. listopadu 2013 v 20:00 |  Nakonec nejsem sám
No, od teď už to tu bude tak nějak pravidelně! Přísahám! xD

SHINee


"Ale já chci tebe!" pohladil mě po tváři. Hledím mu do očí. Srdce mi buší jako o závod. Vezmu jeho dlaň a přiložím ji na své srdce.
"Cítíš to?" usmál jsem se. Překvapeně kývl.
"Možná...možná si city k Taeminovi jen namlouvám."
"Tak o tom se přesvědčíme." řekl Onew a políbil mě. Moje tělo se roztřáslo. Na nic nečekám a položím ho na postel. Držím ho za zápěstí a ruce mu držím nad hlavou. Onew docela udiveně zamrkal. Nenechám ho dlouho čekat. Políbím ho. Přesunu se k jeho oušku. Něžně jej políbím. Zasténá. Ten zvuk je pro mě rajskou hudbou.
"Nahlas." šeptnu. Přesouvám se k jeho krku. Daruji mu tisíce polibků. Onew naklání hlavu. Mrknu na něj. Jeho tváře jsou růžové. Jak roztomilé. Moje zlobivá ruka zabrouzdá pod jeho triko. Začínám u jeho bříška. Kroužím prsty kolem pupíku. Jeho tělo se zachvěje. Usměju se. Hladím jeho hruď, záda. Cítím, jak mu bije srdce. Jeho kůže je horká. Ležím na něm a vím, že mu to dělá dobře. Naposledy ho políbim, šibalsky na něj mrknu a zvednu se. Onew nechápavě vzhlédne.
"Víc ne. Ještě ne." a políbím ho na čelo. Odcházím z pokoje a ho tam nechám. Umím si představit, jak ho to naštvalo, a musím se té představě smát.
"Čemu se tak křeníš?" přepadne mě za rohem Taemin. Začínám si myslet, že Onewa pronásleduje. A tím i mě. Žárlí. Snažil jsem se o úsměv, ale nějak mi to nešlo. Taemin poznal mou rostoucí nervozitu. Vzal mě za ruku a přitiskl mě ke zdi.
"Vím, že u Onewa nemám šanci," šeptl Byl tak blízko. Kdyby mě nedržel, nejpíš bych sebou znovu sekl. "Ale u tebe ano, nemám pravdu?"
Celým tělem jako by mi projel blesk. Zčásti proto, že kolem mě ovinul ruce a bradou se opřel o mé rameno a zčásti proto, že mi došlo, o co se snaží. Chce Onewovi ublížit. Ví, že ho nemlže mít a ví, že já ho miluju. Nepoznávám jeho chování. Odkdy je Taemin tak pomstychtivý? Proč by ubližoval člověku, kterého miluje?
"Třeseš se," řekne hravě. Využívá toho, že jsem z něj nervózní. Nejradši bych mu vrazil pěstí za to, jak se chová. A ještě radši bych jeho nabídku přijal, přitisknul se k němu a nepustil ho. Nadechl jsem se, že řeknu vše, co mi momentálně běží hlavou. Zachránilo mě další prásknutí dveří.
"JongHyune, ne!"
"Nedělej drahoty."
"Nejsem žádná děvka!" rozeznal jsem Lunu. Taemin mě pustil a vykoukl zpoza rohu, aby lépe viděl. Následoval jsem ho.
"Ale no tak....ještě řekni, že to nechceš!" JongHyun přišel k Luně a vzal ji kolem pasu.
"JongHyune... já ti do postele tak brzo nevlezu." poplácala ho po tváři. Ta holka možná opravdu ví, co dělá. Kdybych byl hetero, tak do ní jdu. Ale smůla.Cítím Taeminovu ruku na svých zádech. Zhluboka se nadechnu. Pootočím se, aby jeho ruka sklouzla. Taky že sklouzla, ale přes můj zadek. Podívám se na něj. Provokatér. Kření se. Pohlédl jsem směrem k mému pokoji. Ve dveřích stojí Onew. Po tváři mu stéká slza. Zamrazí mě . Taemin mě chytne za pas. Už může, protože Luna a JongHyun zmizeli v pokoji a Minho tu není.
"Když ho nemůžu mít já, tak ho nebude mít nikdo." sykl a políbil mě na tvář. Trhl jsem sebou. Odkdy je Taemin taková svině? Bojím se, že mu ale podlehnu. A on to ví. Opět mrknu ke dveřím. Už tam není. Snažím se Taemina odstrčit. Je silnější. Přitiskne mě k sobě, jsem pár centimetrů od jeho tváře. Zlomyslně se ušklíbne.
"Miluješ mě?" vezme mou ruku a položí ji na hruď. Cítím jeho srdce. "Nebo jeho?" ukáže směrem ke dveřím, ve kterých stál ještě před chvilkou Onew. Ještě před pár dny bych odpověděl bez váhání. Teď si nejsem jistý. Teaminova druhá strana mě děsí. Miluju ho, a přitom se ho bojím. Opovrhuju jím, ale přitom mě tak vzrušuje. Srdce mi buší až ve spáncích. Jeho otázka není tak jednoduchá jako kdysi byla.
"Já... já nevím." kníkl jsem.
"Tak ty nevíš?" ušklíbl se "To bys ale mohl vědět. Já ti dám víc než on. Dám ti sebe." vrhl se na moje rty. Zatlačil jsem pěstí do jeho hrudníku. Nepřestává. I přes ta silná slova mě líbá tak něžně. Jakoby měl strach, že se zhroutím.
"Přestaň!" okřikl jsem ho. "Já jsem si city k tobě jen navykládal." hledím mu do očí.
"Nechtěl bych být s takovým parchantem, majetnickým." otočil jsem se a jdu to nějak Onewovi vysvětlit.
"Onew?" nakoukl jsem do jeho pokoje. Sedí na posteli s obličejem v dlaních.
"Jdi pryč." řekl. Nejdu. Ani za nic. Nedovolím, aby to kvůli Taeminovi všechno skončilo.
"Musím ti to vysvětlit." sedl jsem si k němu na postel.
"Ne. Nepotřebuju to slyšet." když se mnou mluví, nedívá se na mě.
"Taemin je hajzl. Miluje tě a ničí ho, že ho nechceš." řekl jsem to tak zhnuseným tónem, až Onew zvedl hlavu a zadíval se mi do očí. Váhal.
"Prosím, věř mi." vzal jsem mu obličej do dlaní a opřel se něj.
"Miluju tě."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katia Katia | Web | 25. listopadu 2013 v 18:33 | Reagovat

já jsem tak nějak zvědavá jak skončí celá povídka :D Jinak skvělí! Už se těším na další díl xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama