Červenec 2014

Nu'est - Storybook

30. července 2014 v 13:02 | Tina |  Hudba
Takže zlatíčka. Mám tady pár věcí, se kterými bych vás chtěla obeznámit. Asi za sedm hodin utíkám do Německa a vrátím se až za tři měsíce. Ani pak moje aktivita nebude bůhví jaká, protože budu muset dohánět školu.

Takže jsem vám přednastavila nějaké články. Vlastně hlavně povídky. Teď jsem ráda, že to mám napsané dopředu, jinak by to tady úplně umíralo. xD Takže vás bude pořád strašit nápis PŘEDNASTAVENO.

Možná přibudou nějaké články, ty nenastavené, ale budou krátké a asi jen takové ty informační, jak žiju- jestli vůbec a tak. Fotky asi nebudou, protože je nebudu mít jak dostat do tabletu. Pokud nějaké pořídím, zveřejním je v listopadu.

Ale teď. Nu'est, ta zlatíčka udělala něco úžasného. Vydala klip, spíš Lyrics Video k Storybook. Ještě lepší.
A tenhle styl já úplně miluju. Jsou to takové ty chvilky z natáčení. :3 Ren se tam mračí. Bobek. A JR fénuje Baekha, zatímco ho Aron drží a sám JR mluví do koncovky.
Achjo. Miláčci.


No a další skvělá věc? Leeteuk je zpátky. Muhahaha. Konečně. Dva roky jsme na něj čekali! Hehe. Ale zase bude muset v nejbližší době odejít Shindong. Hmmm. A Eunhyuk odvedl skvělou práci při zastupování Teuka.

Tomu se nedalo odolat

27. července 2014 v 21:15 | Tina
NU'EST *Can't really tell that easily from the pic, but let me guess... Ren?
Ano, něco podobného mě napadlo hned, jak jsem Rena viděla. Ten pocit totálního selhání. Ten pocit, když chlapec krásnější než zástup ženských.

Rens new look in Nu'est Good Bye Bye M.V......REN HAS ABBS?!?!? **dies**
Dlouhou dobu jsem měla určité pochybnosti. Kamarádka mi radila, že bych si to měla prověřit na vlastní kůži. Přiznávám, že ten nápad mi vůbec nezněl špatně. Hahahaha. Jen se k němu dostat. Bože. Ještě by mě odsoudili za sexuální obtěžování. Radši ne.

Takže pro všechny pochybovače (kteřá neviděli MV Fine Girl - důkaz číslo jedna) Ren je chlap! (prej chlap. to ne. na to mu ani ta rozepnutá košile nestačí. kluk je to.)

Jo a tahlo videa mluví za vše
(Ten kluk je borec xD)A tohle se mi taky párktár stalo

Hear me

26. července 2014 v 21:21 | Tina |  Deníček
V poslední době mě celkem zaujala znaková řeč. Chtěla bych s ní začít, ale na internetu je možná tak pár odkazů s batolaty a oficiální kurzy jsou drahé. Tak si budu muset vystačit s učebnicí, o kterou míním na Vánoce požádat.

A dívala jsem se na 100 základních znaků, ale v americké verzi. Bylo zvláštní dívat se na video bez zvuku. Některé znaky jsem si zapamatovala. Jediné, co jsem znala, bylo PROMIŇ a STOP. A teď bych pár výrazů dala. I větu I love my family.


Ani české nejsou špatné...

23. července 2014 v 21:42 | Tina |  Hudba
... když hodně zahledáte a budete trpěliví. Jak jsem se už kdysi zmínila, mám pro vás nachystaný seznam mých oblíbených českých a slovenských písniček. Není jim mnoho, ale jsou. Byla bych ráda, jestli byste se pochlubili i s vašimi oblíbenými :)


Black or White 1

22. července 2014 v 20:32 | Tina |  Black or White
V první řadě bych chtěla poděkovat všem, kteří se vyjádřili k neposlednímu článku. Některé jsem asi trochu namýchla, protože to každý bral trochu jinak. Já se zaměřila pouze na onu dívku. Která, jestli má problémy, tak já jsem čínský bůh srandy (vzhledem k tomu statusu, co napsala o chvíli později). Ale polepším se. Budu se snažit už nepsát v afektu a víc si to promyslet. A děkuji vám.

Mimochodem, zítra jdu k zubařce. Zase. Byla jsem tam v pondělí s tím, že mě nic nebolí. Vyšly mi z toho tři kazy. Ale aby mi to spravila, musím přijít zítra. Nechápu proč. Mám novou zubařku. Ta stará si umínila, že přestane ordinovat a na truc nikomu nedá vědět. Však oni si to zjistí, až ji klienti budou potřebovat... ... ...

Co se týče tohoto cyklu, tak trochu mi ulítly včely. Mám všeho všudy tři stránky, z toho jedna tu teď je. A asi mám hodně bujnou fantazii, zdá se. No. Měla bych se přestat dívat a číst fantasy věci. Pak to tak dopadá.

A poslední věc. BuBuBu. (Prosím, neptejte se mě na význam. Právě mě to napadlo a prsty jsou neposlušné. Zase).


F(x) na Óčku?

21. července 2014 v 18:04 | Tina |  Hudba
Ne, není to sen. Já jsem se celkem dost divila, když jsem na facebooku viděla, že Óčko "postlo" videoklip od F(x), Hot Summer. To už je omrzel PSY?

Upřímně nevím, jestli z toho mám být ráda nebo ne. Ignoruju to, že se objela spousta "hejtů". Ale našlo i spousta fanoušků a to jsem byla překvapená.

Teď se najednou zjeví strašně moc K-poperů, kteří strašně milují K-pop a ví o tom nejvíc. A přitom znají jen PSY-e a teď F(x).

Tohle je takový jednoduchý článek. Nic extra. Jen jsem si chtěla postěžovat. Jaký je váš názor? Měl by K-pop hrát na našich hudebních stanicích a v rádiích? Sama za sebe říkám, že jsem ze začátku byla ráda, když na óčku objevil PSY. Ale každý to bral jako vtip a ne jako hudbu. A asi u tohohle to nebude moc jiné.

Horký podvečer

20. července 2014 v 19:21 | Tina |  Horký podvečer
Já toho chlapa prostě z hlavy nedostanu. Prostě ne. Začíná mi tam překážet. Ničí mi veškeré pokusy o racionální myšlení.
Achjo.

Ale... těšíte se na Leeteuka? Už jenom deset dní a máme ho doma! :) Poslední měsíc už počítám zbývající dny. Jak já se na něj těším. Dva roky na něj čekáme a už je to konečně tady! :)

A mimochodem, přeji příjemné počteníčko :3

Let me teach you 6.

19. července 2014 v 19:48 | Tina |  Let me teach you
Ahojte. Přináším vám další díl tady téhle věci. Snad to ještě někdo čte xD

A taky se musím pochválit. Byla jsem s kámoškou v Praze v Zoo. A vzhledem k tomu, že Janča to vymyslela, ale mě zaúkolovala tím, ať vyřeším, jak se tam dostat, to dopadlo dobře xD (Když jsem naposledy držela mapu, tak to bylo vzhůru nohama. Tolik k mým orientačním schopnostem.) Ale dostaly jsme se tam napoprvé! Krása :3

Ale po čtyřech hodinách jsme toho slunka měly tak akorát. Tak jsme ztvrdly na Václaváku (Plán B - Petřín padl.) Což vůbec nebylo špatné, protože tam byl Festival za dveřmi. (Den před tím jsem byla u ní v Ostravě, kde zase byl Festival v ulicích. To taky bylo super) Takže bylo na co se dívat. Jo a už nikdy mě nenechte si koupit Sprite za šedesát korun. Děkuji.

A viděly jsme tam Vandu Hybnerovou, jestli ji znáte xD (Hraje v Ulici Evu Toužimskou xD ) A měla tam naprosto skvělé vystoupení. Angel-y. Získala si tak se svými kolegyněmi ( až později mi došlo, že to jsou ženské a ne chlapi) obrovský potlesk a asi třikrát se vracely a klaněly se. Skvělé to bylo.


Tak tady je něco špatně

18. července 2014 v 20:05 | Tina |  Deníček
"Závidím těm, co mají lehčí život"Heechul is so f*cking sexy

17. července 2014 v 21:26 | Tina
Ehehe. Ano, prosím. Takhle se jmenují následující videa a já musím souhlasit. (Ten chlap je takový hovado. Miláček)


We Got Married Global Season 2

14. července 2014 v 19:09 | Tina
Prosím odpusťte. Vím, že WGM není dorama, ale potřebovala
jsem to někam zařadit xD


Kim Hyun Joong - Beauty Beauty

12. července 2014 v 17:32 | Tina |  Hudba
Na rovinu, tohle rozhodně není to nejlepší, co kdy nazpíval. Z té písničky mám takové smíšené pocity. Nechávám ji hrát v pozadí, ale vždycky se na ni zaměřím jen když zaslechnu ´Beauty Beauty´.


Super Junior

10. července 2014 v 20:57 | Tina
Prosím, tento článek mám už jednou napsaný na tabletu. A co myslíte, šlo mi to zveřejnit?

Takže to celé píšu na notebooku znova. Už teď se modlím, aby to šlo zvěřejnit.

Nu'est - Good bye bye

9. července 2014 v 17:59 | Tina |  Hudba
Upřímně se vám omlouvám, že jsem tu zase nějakou dobu nebyla. Můj počítač je nemocný a je v procesu uzdravování. A můžeme říct, že mu ještě chybí nějaké orgány, které nutně potřebuje k životu. Takže jsem odkázána na notebook rodičů, který se ale taky neumí chovat.

F(x) - Red Light MV

3. července 2014 v 20:49 | Tina |  Hudba
Konečně je to tu! A jak jsem si myslela, holky nezklamaly!

Ten klip je naprosto dokonalý. Není to nic růžového,
kde je vidět jak strašně holky nahánějí svého
vyvoleného.

A písnička je sama osobě dost dobrá.
Zní mi to tak nějak jinak, než ostatní.
Ale neumím vím vysvětlit jak jinak.

No a holky jsou nádherné. Jinak to snad
nejde.


A nejlepší je ta kočička co má každé oko jiné.
Jak rozkošná.

Co myslíte? Líbí se vám tento klip nebo
jste více na růžovoučké věcičky?


Neighbors

2. července 2014 v 20:04 | Tina |  Deníček
S Májou jsme byly v kině na Sousedy. Ukázky mi přišli vtipné a tak jsem to chtěla vidět.


F(x) - Red Light

1. července 2014 v 20:07 | Tina |  Hudba
Děvčata z F(x) budou mít co nevidět comeback a já se na ně strašně moc těším. Jsou mojí nejoblíbenější dívčí skupinou.

Je to těžké

1. července 2014 v 14:55 | Tina |  Deníček
"Víra tvá Tě uzdraví."

Řekl to jeden dědeček u lékaře, kam jsem doprovodila mámu (těch doktorů s ní tento týden proběhnu ještě hodně). Samozřejmě jsem si to hned zapsala. A začala o tom přemýšlet.