Březen 2015

Mizím a už se nevrátím

27. března 2015 v 9:44 | Tina |  Deníček
Dobře, to druhé asi ne. Vrátím se. Za devět dní. Odjíždím někam za teplem xD Teda aspoň doufám, že tam bude teplo. Jak už jsem se zmínila, odjíždím do Španělska, protože tam naše děcka maturují. A my jsme se "obětovali" a jedeme s nimi. Takže je možné, že se s vámi pak podělím o nějaké fotky. Ale o dojmy určitě, o to vás neošidím. Měli bychom být ubytovaní v hotelu u moře. Nějaký hotel Calelle. Ale podle strýčka googla je v tom komplexu více hotelů, takže si nejsem úplně jistá, kde přesně budem. Ale má to mít tři hvězdičky. Ale pobřeží Calella doufám je jen jedno. A snad i s naším hotelem. Mají tam být pískové pláže a na to se fakt těším. Zatím jsem vždy byla jen na oblázkové pláži.

Doufám, že bude dostatečné teplo, abychom se v moři mohli "vyčachtat". To by bylo vážně fajn. No a snad se nenajde žádný terorista, co nás vyhodí do vzduchu. Ono jakoby se snimi roztrhl pytel. Takže tak.

Pokud to přežiju (a že musím, protože se blíží datum koncertu ADAMS a toho kdo by mě sejmul, bych sejmula taky. Ano, vstala bych zmrtvých už jenom kvůli tomu) můžete se těšit na bohaté cestopisní články.


Fanservice = The Best Thing Ever

21. března 2015 v 20:50 | Tina
Samozřejmě hlídám každý příspěvek růuných stránek a zrovna jeden z posledních se mi hodně líbil.

Prý jsou některý fanservisy už přespříliš. A já vůbec nesouhlasím. Žádné přespříliš. Někdy by někteří mohlli přidat. Jsou takoví ti stydlíni, kteří se na svého kolegu jen podívají a už rudnou. No, ono to většinou po pár letech spolu přejde.

Zdravím všudypřítomné

20. března 2015 v 19:30 | Tina |  Deníček
Řekla jsme si, že bych o sobě zase mohla dát vědět. Tak jsem tu.

Víte, jak jsem říkala, že ze mě nikdy nebude účetní? No, měla jsem pravdu. Nebude.
Dneska jsme psali další test. Achjo. Mohl by jste mi někdo říct, kdo tyhle hovadiny vymyslel?! Buďte té lásky ke mně.

A v pátek odjíždím na devět dní do Španělska (+ jižní Francie). Takže se může stát, že bych se s váma pak mohla podělit o nějaké fotky, kdyby jste chtěli.

Happy Birthday, hyung!

12. března 2015 v 21:36 | Tina |  Happy Birthday, hyung!
To naše koťátko má narozeniny! Oficiálně 13. 3. ale to je jedno. Lidi mu přejí i teď. Zatracený časový posun. Je mu 24! Jako u nich. (*r. 1992) Takže tomu teleti přeju všecno nejlepší samozřejmě. Ne teda, že by si této věty někdy vůbec mohl všimnout, ale nevadí.

Původně jsem měla v plánu jinou věcičku. Ale nestihla jsem ji dopsat. Natož zveřejnit, protože ten "dárek" by bylo blbé nacpat do první kapitoly. Protože by to byl (bude?) opravdu intimní dárek. xD Přece je k tomu nedonutím už v prvním díle, že?

Tak snad doufám, že se vám bude i tohle líbit. Je to taková rychlovka. A k tomu, co hodlám, ale nevím kdy, napsat, chci jen říct, že... co to kecám. Nic vám neřeknu. Prostě si počkejte.

První hodina za mnou

9. března 2015 v 13:02 | Tina |  Kultura
A dokonce chodím, vážení. Ale opravdu, je to strašně fajn a cítím se dobře. Budu se snažit to navštěvovat častěji, ale je to poměrně drahé, chtějí 460Kč/h. Takže chápete.


Let me teach you 16.

7. března 2015 v 20:19 | Tina |  Let me teach you
Jo už je to tu prosím vás! Tak po mě nekřičte. Děkuji.

Jinak, dneska jsem stihla přečíst Petra a Lucii. A musím říct, že je to totální blbost. Jediný štěstí, že je to tak krátký.