Červen 2015


28. červen 2001

28. června 2015 v 22:47 | Tina |  Deníček
Tenhle článek je mou osobní záležitostí. Možná vám přijde směšné, že to píšu.
Jednomže, tohle je to jediné, co můžu udělat.D9 - Last kiss

18. června 2015 v 17:25 | TinaD7 - Your opinion on cheating on people

16. června 2015 v 19:55 | Tina |  30 Days Challenge
Je to hnus. Ať už je do podvádění ve škole, v práci, nebo kdykoli v životě.

Vzhledem k tomu, že jsem pořád studentka, mě štve podvádění ve škole. Ale upřímně, kdo nikdy nic neopsal? Neříkám, že já jsem to nikdy neudělala. Asi takhle, v naší třídě je jedna osoba, která během tří let nenapsala žádný test sama. Proč? Protože do školy nechodí, spolužáci ji poskytnout odpovědi a ona vysmátá si to jen přepíše do testu. I slohovku opsala z mobilu. Pak se mi nedivte, že když takové holce řekne, že asi jediná bude mít jedničku z účetnictví, tak že mě to štve. Všichni se snažili. Nebo se aspoň snažili to pochopit. Ale někdo jako ona, kdo nikdy nic nenapsala sama a pořád po nás chce odpovědi nebo otázky ohledně testů, štve mě to. Štve mě to, jak se pak chválí, že ona bude mít jedničku. Promiňte, ale na to nemám žaludek.

Co se týče podvádění ve vztahu, to je svinstvo taky. Jak jinak. K tomuhle myslím není třeba slov. Vztah je pro dva. Ne pro tři. A tak to prostě je. To, že to někteří nechápou a serou se do vztahů jiných, je bohužel ale časté.

Omlouvám se, že jsem tento článek poněkud odflákla. Řekněme, že mi to sluníčko nějak nepomáhá a právě teď mi není zrovna nejlíp. Ale chtěla jsem napsat aspoň něco.
A honem zpátky!

12. června 2015 v 22:01 | Tina