Červenec 2015

Sweet poison 1.

31. července 2015 v 20:48 | Tina |  Sweet poison
Drazí, tak nějak mi to brnklo do nosu a nechci to jen tak pustit. Doufám, že tohle bude pokračovat svižněji než LMTY, na které samozřejmě nezapomínám.

Doufám, že tomu dáte alespoň šanci. Ale nutit vás nebudu, to víte. Nevím, co víc bych vám k tomu řekla, nechci prozrazovat příliš. Některé věci budou utajovány až do toho správného okamžiku.


Za rok mě potkáte na pracáku

30. července 2015 v 22:02 | Tina |  Deníček
Tento článek bude jen plný stížností. Mám totiž vyhlídnutý určitý obor na vysoké škole v Olomouci. Tak jsem se mrkla, jak to mají s přijímacím řízením. Dočetla jsem se, že musím složit písemný test a poté pohovor. Řekla jsem si, jasně proč ne. Otevřela jsem si testy z letošního roku. A mohu prohlásit, že odcházím na pracák.

Piki, piki za sebe!

29. července 2015 v 20:26 | Tina |  Kultura
"Před pikolou, za pikolou nikdo nesmí stát, nebo nebudu hrát!"

Někdo prostě prázdniny nemá....

28. července 2015 v 20:35 | Tina |  Hudba
Zatímco my si užíváme zaslouženého volna, pořád jsou tu tací, kteří musí pracovat. A mezi ně patří i naši Idols, abychom my, poblázněné fanynky, měly nad čím trávit hodiny vřískání a slintání.

Brm brrrrrm.........

24. července 2015 v 21:57 | Tina |  Deníček
Já vím, že ten nadpis je dost pitomej, jenomže já nikdy nevím, co tam mám napsat. Já se už zmínila, že se snažím dostat řidičák, že? A jestli ne, tak se zmiňuju teď.


Jsme plní strachu a nedůvěry

23. července 2015 v 20:27 | Tina |  Deníček
Je to jen takový malý postřech. V posledních pár týdnech není nic těžkého dostat se k tématu imigranti a tak dále. To, jak většina lidí z nich má strach a nechce je tu. Ne že bych se jim divila.

Google aktivován?

23. července 2015 v 15:14 | Tina
Víte, jak jsem se zmiňovala o seznamu mých budoucích manželů? No, tak tady je. Myslela jsem, že vypíšu jen jména. Ale nakonec jsem se rozhodla i pro jejich fotky.

Ono jich asi bude trochu víc. Určitě, je nezákonné mít víc jak jednoho manžela? Protože já chci všechny. Nebo bych mohla prostě vystřídat. No, ale to bych už musela začít. Ale to půjde těžko, když jsem víc jak 8 000 km daleko. Že.

Kluci jsou fajn ale.....

21. července 2015 v 20:07 | Tina |  Deníček
Víte, jak tady pořád slintám nad nějakou tou krásnou tvářičkou? Určitě jo. Jednou je to Heechul, pak Myungsoo, mezi ně se připlete Donghae, potom dorazí Jackson ruku v ruce s Markem a já z toho můžu zešílet. Samozřejmě, bych v tomto seznamu mohla pokračovat. A že vás to jednoho dne čeká. Protože na vás vychrlím všechna jména mých budoucích manželů, takže vy, co nemáte ve většině případů ani páru o čem mluvím, nastartujte Google. Budete ho potřebovat. Protože ten seznam bude zatraceně dlouhej.

Ale, proč o tom píšu. Já vím, že to vypadá, že je poslouchám (a ve většině případů na ně čumím) jen kvůli tomu jak vypadají (dobře, uznávám, že to nějakou tu roli taky hraje), jsou tu i děvčátka ze kterých padám ze židle pokaždé, když je vidím. I když to není tak vážné, asi bych nedokázala napsat lesbickou povídku. To prostě, mi nějak nejde. A to jsem se o to ani nepokoušela. Prostě bych svoje prsty nedokázala přinutit, aby to napsaly. A vlastně to ani nečtu. Přečetla jsem si jednu a pak jsem si řekla, že to prostě nechám jiným, protože, jakože fakt ne. Nemůžu říct, že mi to přijde divné a hnusné, panebože se podívejte co píše Lulina a čtu to, takže já nemám právo o čemkoli říkat, že je to divné a hnusné. Kdo k Lule a Kami chodí, tak určitě ví, jak se nás Kami rozhodla zdravit. Ehm.

Let me teach you 20.

20. července 2015 v 20:20 | Tina |  Let me teach you
Ehm, zdravím? Bylo mi tak nějak připomenuto, že mi chcípá blogísek. Ano přesně takhle mi to bylo řečeno. Takže jsem se rozhodla, že bych vás mohla něčím obdarovat. Třeba další kapitolou. No dobře, byla jsem spíš přinucena. A prosim vás, nedivte se, v jakém ročním období se to odehrává. Já jsem to tak trochu v zimě nestihla. Ehm. A nechce se mi to přepisovat. Upřímně, v takových vedrech nebude příjemné si představit trochu sněhu?

Podotýkám, že i přesto, že už mám za sebou tři dvouhodinovky jízd, pořád žiju. Auta taky a instruktoři taky. Hned druhou jízdu mě už tahali kamsi do vesnic kolem města. Najednou mio ty cesty připadají nějak... uzké. Ehm. A třetí jízdy jsem prokroužila naše mšsto křížem-krážem. Nesnáším svoje město. Nikdy mi nedošlo, kolik máme u nás kruháčů, křižovatek, značek a blbých kopců! A ještě hromadu nevychovaných lidí.


Je jich čím dál víc

14. července 2015 v 23:32 | Tina
Už dlouho jsem se nad ničím nerozplývala. Tak to teď musím napravit. A nemyslím si, že se mi budete divit, až zjistíte, nad kým.

Život ve snu

12. července 2015 v 20:55 | Tina |  Téma týdne

D29 + D30 - A pictures of yourself and What changed this month and what you hope will happen the next one

11. července 2015 v 16:47 | Tina |  30 Days Challenge
Moji fotku máte. Krásná jsem, že? A opovažte se řícte, že ne. (Snad jste si vážně nemysleli, že sem dám svoji fotku. Tůůůdle)

Co se stalo za tento měsíc. Určitě hodně dobrého, ale i věci, které mě zamrzeli. Ale tak to už prostě bývá. Není nic specifického, co bych chtěla nějak vyzdvihnout. Možná jen, že jsem se rozhodla se sbou něco udělat. A tím odpovídám i na druhou otázku. Chci, aby další měsíc pokračovala v tom, co jsem si teď řekla. Bude to chtít pevnou vůli a odhodlání, ale já se s tím hodlám poprat jak nejlépe dokážu. Doufám, že na konci prázdnin se s vámi bud moct podělit o pozitivní výsledek.

Myslím, že tenhle "challenge" jsem poměrně zvádla. Psala jsem celkem pravidelně, až na pár výjimek, ale na mě dobré. Doufám, že vás aspoň některé články zaujali.Odkaz dračích Jezdců I.

6. července 2015 v 22:54 | Tina |  Odkaz dračích Jezdců
Já vím, že je to úplně něco jiného, než tady ubvykle bývá. Ale čtu poslední díl této výpravy a jsem opět pohlcena. A samozřejmě si moje mysl vymýšlí své obrázky, co by se mohlo stát dál. Kdo to dočetl celé, prosím, neříkejte mi jak to dopadne, děkuji.

Ale možná tady sem tam něco takového přibyde. Překvapivě mě to baví. Když nejde o vztahy a je to trochu jiný šálek kávy.
Myslím, že příběh Eragona mi bude asi nejblíž ze všeho, co jsem kdy četla.