Červen 2016

Believe ya in love of the first sight?

28. června 2016 v 21:03 | Tina |  Believe ya in love of the first sight?
Dámy a pánové, tedy spíš dámy. Stalo se něco, z čeho možná budete mít radost. Ve Wordu mi naskákalo pár písmenek. A věřte tomu nebo ne, když jsem to psala, vzpoměla jsem si na jednoho kluka z vlaku, když jsem ještě jezdila do školy. To byla jistá výhoda dojíždění. Občas jste potkali něco atraktivního. Teda, mě se to povedlo jen třikrát. Ale úspěšně mohu říct, že aspoň jednou z toho něco bylo. Ale když jsem vídala toho posledního, tak to bylo šílený. Aspoň pro mě spolužačka sháněla informace, určitě totiž tušila, že je to můj typ. Ale bohužel po zjištění, že má svoji princeznu, jak ji vždycky do telefonu oslovoval, co bych se dál starala, že jo.

Ale dost keců o mě, a pustěte se do toho.

27. 6. 2016

27. června 2016 v 20:51 | Tina |  Deníček


12. 6. 2016

12. června 2016 v 21:18 | Tina |  Deníček
Zdravím všechny přeživší. Je tu opět jeden z těch článků, které možná nebudou zrovna nejveseleljší.

Po docela dlouhé době jsem si stoupla na váhu. Byla jsem na vývrat. Takže se opět dostavila ona deprese z váhy. Nějakou dobu, i když mě to stálo mnohé úsilí, jsem se držela čísla, kterého jsem chtěla. A teď je zase pryč. Takže jsem se rozhodla najet na starý režim, dokud se to nespraví. Tím myslím hektolitry vody nebo čaje a maximálně 450 Kcal denně. Návrat bude asi trochu těžší, protože jsem si dala pauzu. Ale zítra půjdu nakupovat a nakoupím tuny zeleniny a dalších blbostí. A vyhodím všechno sladké, co mám doma.


9. 6. 2016

9. června 2016 v 21:45 | Tina |  Deníček
Střední je za mnou a s ní i další životní etapa. Respektive třetí. A teď je na čase se rozmýšlet, co dál. S vysokou to ještě není jisté, protože jsem teprve dnes poslala odvolání proti nepřijetí. Co se týče práce, tak vůbec nevím, co bych vlastně mohla dělat. Teď jsem byla dva dny na výpomoc v cukrárně. Když vím, jak to tam chodí, už si tam asi jen tak něco nedám. Šéf je fajn, to uznávám, ale jen proto, že jsem tam byla nejspíš nová. To že je muslim je ten nejmenší problém, nevím, co přesně si o mě myslí, jakožto o věci druhého pohlaví, ale pokud mě tam nekamenuje a nemusím nosit burku, je mi to jedno, at si věří třeba v Poseidona.