Komentáře

1 Lucka Lucka | Web | 6. června 2018 v 16:49 | Reagovat

Ten pocit znám, taky jsem to tak jednu dobu měla a ještě ani teď to není zcela v pořádku. Dřív jsem hodně psala příběhy a chtěla jsem napsat knihu, pravopis se mi v tu dobu hodně zlepšil, gramatiku jsem začala ovládat lépe, ale jak jsem tohle psaní vynechala, moje mysl začala trošku stagnovat a dneska se musím nad některými slovy hodně zamyslet. Někdo říká, že čtením si tohle upevňujeme, já čtu ráda, ale přesto si nepřipadám, že bych některá slova měla v hlavě zakotvené, abych se nad nimi nemusela pozastavit... Každopádně držím palce ve tvé snaze se psaním. :-)

2 Kolegyně Kolegyně | 6. června 2018 v 23:08 | Reagovat

A teď si ještě představ, že bys ještě špatně četla! Když místo zkrvavená čteš zkurvená, a ještě to řekneš nahlas, taky to není košér. A kéž by to byl jediný případ. :D Nedělej, že s/z je problém přítomnosti, to nám nešlo nikdy, ani oběma dohromady. :D Googlím někdy takové banality, až bych se styděla, kdybych si zároveň nebyla jistá, že jsou na tom ostatní hůř. :D Takže jestli to pomůže, nejsi v tom sama, sestro!

Nikdy nelitovat učení cizího jazyku, i kdybys měla úplně zapomenout psát povídky. Ono se nejde věnovat všemu, zkoušela jsem to. Navíc za ty svoje školní trable máš můj bezmezný obdiv, mi z toho jebe už když o tom slyším vyprávět.

"Zvládat prázdniny". Už jsem ti slibovala, že ťa kopnu, ať tě uvidím? Tak to zdvojnásob!

Z té básničky se mi velice, až abnormálně, líbí první věta. Pokud teda znamená to, co si pod tím představím, a jestli ne, tak to nechci vědět. Myslím, že si to budu muset zapamatovat, a pak ti to v nějakých intervalech předhazovat. Už se nemůžu dočkat!

A dost - a dost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.