04. 06. 2018

4. června 2018 v 21:27 | Tina |  Deníček

DORTÍK

A s malinama, vole!

Ne, pochop, já prostě musela. Však mám zpoždění jenom čtyři dny. A měsíc. Asi. A zrovna dneska jsem měla takový nepříjemný pocit, že jsem o tobě dlouho neslyšela a ono, jéje. A ješě držkující komentář. Zbožňuju držkující komentáře.


Ale teď tak nějak obecně. Přežila jsem další semestr, chápete to? Já ne. Když teda pominu fakt, že mi zbývá ještě jedna esej. Do konce měsíce. (Ale tak, kolegyně, znáte mě). Tenhle stihnout musím. Jakože fakt. Jinak já ani nevím o čem bych měla psát. Vlastně mi začaly prázdniny. A vlastně se na mě vysral DAS. A vlastně teda hledám brigádu. A taky jsem začala číst k bakalářce, jsem to šprt. Kdyby dávno, když ještě bylo před maturitou, jsem si věřila v angličtině. Teď čtu The Korean Way in Business. A já tomu úplně nerozumím. Slovům jako takovým jo, ale nevím co se mi tím snaží říct. A konrétně ŠÍŘKA FREKVENČNÍHO PÁSMA mi dala docela zabrat. I anglicky.

Což znamená, že když tu zkurvenou bakalářku napíšu, končím! Musím ji ještě obhájit, a asi taky projít státnicema a asi taky ostatními předměty, ale i tak! A jenom, kdyby vám náhodou nebylo špatně, tak po následujícím výčtu předmětů, které mě na podzim čekají, vám zle rozhodně bude. Kyblíky k sobě, jdem na to!

Ehm, tak asi ne, prostože mě tam systém nechce pustit. Ale vím, že vedle korejštiny tam bylo Řízení lidských zdroje, Bankovnictví, Projektový management a Právo. To je to nejhorší.

Ale má to jedno pozitivum, NEMÁM ÚČETNICTVÍ!

A dostala jsem nápad na povídku. Ale jak mě znáte, stejně ji nedopíšu a vy ji nedostanete.

Toť vše, žiju a možná se za rok zase ozvu.

Pac a pusu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kolegyně Kolegyně | 4. června 2018 v 22:24 | Reagovat

Tě kopnu do zádě, až tě potkám. :D Dlužíš mi dortík, a malinovej, vole!

Ono bylo jednoduché si věřit v angličtině, když jsi byla na škole, kde tě učitelka považuje za génia jen protože víš, jak se řekne "severní". :D "Vyborně." A navíc - "musím jet pro gumy, nashle!" Takže to teď musíš dohnat. :D

Packu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama