06. 06. 2018

6. června 2018 v 21:35 | Tina |  Deníček
Dnes jsem si uvědomila, že vypadám jak zebra. Víte jak byly v květnu ty nesnesitelný horka, že? No, protože jsem trávila hodně času venku, tak mám docela opálené nohy, ramena a dekolt. A nos - ten mě zrovna moc netěší. Pak se stane to, že se zahlédnete ještě ne úplně oblečená. To vám povím byl takový smích, jak už dlouho ne. Mám takové to cyklistické opálení. Ruce, nohy, ale prostředek bílý jako stěna. Paráda. Běžte si takhle na bazén. Asi těžko. Vzhledem k tomu, že bydlím v paneláku a odpoledne je tam na zdechnutí a nikdo dnes nebyl doma, jsem se rozhodla, že se trochu vystavím.

První oříšek byl najít vrchní část plavek. Při čtyřiceti stupních, které tam máme jsem si sedla ještě na vyhřátou židličku. No a pak mě nenapadlo nic lepšího než odhodit i ten vrch a doufat, že na mě nikdo neuvidí. Protější paneláky jsou docela daleko a já na té židli skoro ležela, abych byla za rámem. Úspěšně jsem tam vydržela dvě a půl hodiny a stihla si ještě nalakovat nehty. Po té době jsem byla jak prase na rožni. Vlasy vypadaly jako bych zrovna vylezla ze sprchy, ostatně, tak jsem vypadala celá. Včetně židle.

Summer Sunbathing - Belly Up
Chtěla jsem přidat fotku takové té sexy slečny u bazénu, ale je to tak kýčovité, že vás určitě více potěší čuník. Výsledkem, krom té povodně všude kolem, byla lehká barvička viditelná snad jen pod mikroskopem. Břicho se opaluje snad ještě hůř než nohy. Katastrofa.

Mimochodem pořád jsem ve fázi hledání práce, v tý jedný firmě se na mě nakonec vykvákli, tak hledám dál. Chtěla bych si zkusit i něco jiného než dělat servírku. To dělám poslední tři roky. Ale když se tak koukám, tak je to buď tohle, pomoc do kuchyně nebo rozvozy. A víte, jak jsem na tom s řízením. Zbytek nabízí vyloženě na dlouhodobý pracovní poměr. Takže sranda. Protože u zbytku co jsem chtěla, bych se ty tři měsíce možná tak zaučovala. Mimochodem, co si myslíte o práci v casinu? Je to jedna z inzercí, která mě zaujala.

Taky jsem se chtěla pochlubit, že jsem si objednala Tegreen (nebo jak se to jmenuje). Jsou to kapsle s výtažky zeleného čaje a ta jedna tabletka by měla vynahradit sedm šálků. Mělo by to napomáhat k zrychlení metabolismu a hlavně k pročištění pleti, která se mi za posledních pár týdnu hrozně zhoršila. Mimo to obsahuje pár vitaminů. Až mi dojdou a vyzkouším, tak vám o tom napíšu.

Mimochodem, já vím, že už je to nějaký ten pátek, ale sledovali jste královskou svatbu? Musím říct, že Meghan je naprosto krásná baba a trochu nechápu, proč zrovna on. Jako asi ho miluje, já bych dobrolně ale všechna ta omezení podstupovat nechtěla. V porovnání s Kate měla opravdu jednoduché šaty, ale i tak jí to slušelo a nechápu co na tom stálo tolik peněz, ale budiž. Rozhodně se mi více zamlouvaly ty večerní šaty, které měla na oslavu, a které se údajně podobají těm, které na sobě mě ve svůj den i princezna Diana. Nejvěší ozdobou stejně byla malá Charlotte, či jak se píše.(?)
To jen, taková vsuvka.

May 19, 2018 - Meghan Markle and Prince Harry's Official Wedding Portraits Are Here and They're Flawless - Photo by Alexi Lubomirski - HarpersBAZAAR.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kolegyně Kolegyně | 6. června 2018 v 23:00 | Reagovat

1. Dva články! A jeden s čuníkem! Čím jsem si to zasloužila. Ne, že bych ti snad přála letní depky.

2. Srát na kasííno, táhni účtovat, ey.

3. Co máš proti zebrám!

4. Čuník.

5. Svatba, ty vole. I ty, Brute? A proč zrovna on? :D Na to je velmi jednoduchá odpověď, ale to se prej neříká, bylo mi řečeno. :D Ani ze srandy. Nikdo mi nic nedopřeje.

6. Nepřečajuj se.

7. Pacenku!

2 Lux Lux | Web | 7. června 2018 v 12:48 | Reagovat

Joo, to znám. Z volejbalu mám opálenou horní půlku těla, břicho a nohy vůbec. Je to vtipný. A čuník je boží.

3 N. N. | Web | 8. června 2018 v 21:42 | Reagovat

Vole. Se uklidni s tím psaním článků, měla jsem rozepsaný dva dny komentář u předminulýho, ale než jsem se vrátila, jsou tu další! :D

Svatba! Meghan byla nádherná.<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama