09. 06. 2018

9. června 2018 v 11:33 | Tina |  Deníček
Zatím jsem těch pár článků zveřejnila večer. Bohužel jsem včera nebyla doma, takže je až teď. No a kde že jsem byla? Ne že byste se ptali, ale já vám to stejně řeknu. Pořizovali jsme do bytečku obývací stěnu. Věřili jsme si natolik, že jsme si mysleli, že stihneme už vyzvedout i televizi. Ha ha. Už jenom to, že jsme na byt i s hromadou krabic dorazili něco před sedmou. Hledali jsme takové ty maličké krabičky s šroubky a dalšími blbostmi, které ani nevím jak se jmenují. A hádejte, kde byly? Úplně v tý poslední velké krabice. Já jsem samozřejmě ten typ, kterému se udělalo špatně už jen z těch plánků. Takže jsem se nenápadně odklidila do kuchyně, že když už, tak tomu mýmu pracantovi udělám večeři. Což jsem čekala jako vždy, že to bude průser. Protože když si něco dělám pro sebe, dopadne to dobře. Když to má jíst ještě někdo další, něco se pokazí. Ale oba žijeme, takže je to dobrý.

"Ptáš se, jak to vím? Nevím! Je to jediná díra, kam to vleze!"

Výsledek obrázku pro bořek stavitelOtázkou je, zda to tam opravdu vlezlo dobrovolně, nebo jen proto, že to tam silou zarazil. Každopádně po dvou hodinách, s přestávkou na posilnění, polovina stěny stojí.

Co jsem se chtěla vás všech zeptat, máte odkazy, nápady cokoli na možné pečení, kde je co možná nejméně cukru? Nebo jak to třeba nahradit nebo tak? Protože to hňupisko začalo cvičit a výživová poradkyně mu zakázala takový ty škaredý cukry. Takže tak. Nápady vítám!

A když už jsme u toho jídla, můžete mi někdo říct, proč jsem doteď nejedla tuňáka? Vždyť je tak dobrý. Takže dnešní oběd je jasný. Těstovinový salát s tuňákem a zeleninou.

Nevím, kdo odkud je, ale nás v Olomouci překvapila v noci docela slušná bouřka, že i mě vzbudila. Chtěla jsem to zaspat, ale pak jsem si uvědomila, že na balkóně sušíme prádlo. Naštěstí zůstalo, kde jsem ho nechala, kdyby ne, nerada bych to po celém sídlišti naháněla. Naštěstí máme mladý sousedy, tak by se třeba zasmáli.

Závěrem bych chtěla doporučit víno s borůvkami! Je naprosto výborné.

** Se tak dívám, že ten dnešní článek je trochu kratší. No, stane se. Dnes snad vyrzíme na ten ohňostroj, když neumřeme do tý doby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 10. června 2018 v 10:31 | Reagovat

Stěhování? No už bych ho nechtěla zažít ani ve snu. Před 2 lety jsme se stěhovali z DOMEČKU do BYTU. Krabic jsme měli požehnaně, všechno bylo naházené v jednom pokoji. Asi týden jsme spali na matracích, protože nám nestihli doručit objednané vybavení včetně postelí. Když je doručili, zase to bylo vše poskládané, takže jsme z toho byli fakt na prášky :-D

Naštěstí se to za nějakou dobu vše urovnalo. A zase jsme bydleli (a bydlíme) jako lidé.

2 Barbara Barbara | E-mail | Web | 10. června 2018 v 20:35 | Reagovat

U nás byla slušná bouřka předevčírem, padaly krupy. Sesunuli se na poli, až to vypadalo jako by nasněžilo :D
Zítra na kole vrážím znova, snad vstanu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama