29. 07. 2018

29. července 2018 v 22:20 | Tina |  Deníček
Až mě děsí, jaká je mezi článkama opět mezera. Takže ano, trošku jsem se na vás vykašlala. Já si myslím, že vás to už ani nepřekvapuje.

Rychle a stručně, máme půlku prázdnin a já vlastně nic smysluplného neudělala. Nevím, jestli jsem to dříve psala, kontaktovali mě z jedné firmy, jestli bych u nich nechtěla začít pracovat. Nejdříve mi to přišlo strašně atraktivní a nadšeně jsem jim odepsala. Měsíc bylo ticho po pěšině. Pak mi nakonec zavolali, jestli si je ještě pamatuju a jestli přetrvává můj zájem. Řekla jsem si, za okouknutí nic nedám. Popovídala jsem si se strašně milým mužem, a domluvila se na dalším setkání. Suma sumárum jsem poslední týden denně dojížděla na zaučení, sypou na mě hromadu papírů a informací a mě se chce plakat.

Asi jste to možná vytušili, ti co mě znají ví, když začne být něco vážné, začnu brát zpátečku, protože mě to začne děsit. Teď se to děje taky. Pořád přemýšlím a vymýšlím důvody, proč utéct. Děsím se toho, že to neznám, že to bude těžké a že to nezvládnu. Takový jsem srab. M. mi řekl, ať si vypíšu všechna pro a proti, že mi to pomůže při rozhodování. Zjistila jsem, že jediné proti je můj strach. Jiný racionální důvod v tuto chvíli není. V tuto chvíli jde o můj přístup k zodpovědnosti.Takže mám vyřízené všechny papíry pro svou registraci, včetně živnostenského listu. Kurva fix. Umíte si mě představit, jak budu později vyplňovat daňová přiznání? Já nevím, jestli se mám hystericky smát nebo plakat. Ale jinak, kdyby pak měl někdo zájem o finančního konzultanta, budu k dispozici.

Aby mi to nebylo málo, našla jsem si práci ještě v baru. To je jen na páteční a sobotní večery a budu si míchat koktejly. Tohle bude taková trochu oddechovka, taky si to od toho slibuju. Po celém tom nervačení co budu mít přes týden, budu co nejvíce víkendů to půjde za barem, pokecám s lidmi jak se říká o ničem. A na tuhle práci se prostě těším. Navíc mě bude učit barman co už tam je, a to vám povím je kus fešnýho chlapa. Bod navíc, bude to velmi příjemný.

Mimochodem se také rozmýšlím, jestli se pustit do TOPIKu nebo ne. Čert vem, že to stojí sedm set. Je to poměrně těžký a já nevím, jestli mám už takový dovednosti, abych prošla. Mluvím o Korejštině. Za poslední rok to bylo trochu na vyližprdel. Mám pár dní na rozhodnutí.

Když už jsem zmínila celkový stres z těchto pro mě těžkých událostí, začíná mi to tělo vracet. Moc si teď nerozumíme s jídlem. Jakože vůbec. Zvedá se mi žaludek jen když něco vidím. A když už to do sebe dostanu, žaludek mi ukáže, kdo je tu pánem. Takže až se sesypu, nedivte se. Tělo, které zatěžuju stresem, a které odmítá jídlo, není nic, co by mohlo takhle dlouhodobě fungovat. Žeru různý bylinky, aby se to zlepšilo, ale po týdnu furt nic. Takže začínám být unavená, podrážděná, ještě k tomu hladová (to je paradox, cítím že mám hlad, ale pak tělo trucuje). Někteří si samozřejmě neušetřili poznámku, jestli náhodou nejsem těhotná. Jen při tomto slově se mi dělá špatně. Ale nedivím se. Fyzicky a fakt hodně teoreticky by to možný bylo. Ale nemůžu být přece až taková smolařka, že by zrovna mě selhaly prášky, který beru ukázkově. To by si fakt asi hodila mašlu. A opět se mi při sebemenším bouhnutí dělají modřiny. Jednoho ukázkovýho moncla mám na paži a vypadá to, jakoby mě někdo zmlátil. Takže teď v létě když nosím krátké věci je to fakt topovka. Navíc mám zítra opět individuál a školení.

Navíc jsem včera s holkama byla pařit. A tentokrát jsem to trošičku přepískla s alkoholem. No, ani jsem toho moc nevypila, ale když toho moc nesníte, tak to pak není tak těžké. Ale pokud vím, žádnou ostudu jsem nikde neudělala. Proč to zmiňuju. Byla tam jedna spolužačka ze základky, se kterou jsem se příliš nekamarádila. Ale dala si velkou starost o to, abych netančila s jedním borcem. "Kiki, s tím fakt ne, pojď za náma." Její chlap to nebyl, toho si hlídala. Ale hlídala si mě, což mě vykolejilo. Co bych si s ním asi tak dělala, proboha. A i kdyby, co jí je sakra po tom? Nevím, jak si tohle mám vyložit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama